Dziś jest: środa 1 marca 2017 r. Jest to 60 dzień roku. Wschód: 06:18 Zachód: 17:17, Dzień liczy: 10 godz. i 59 min.

Wchodzisz z IP:
54.146.184.210
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • 6 marca 2017 - Światowy Dzień Tenisa w ZST-I
  2017-02-28 22:02
  To już po raz czwarty zapraszamy na świetna zabawę z tenisem ziemnym. Światowy Dzień Tenisa (ang. World Tennis Day) – święto obchodzone w pierwszy poniedziałek marca, ustanowione przez Międzynarodową Federację Tenisową. Celem tego święta jest zwiększenie zainteresowania tenisem wśród najmłodszych i jego szersza promocja na świecie. Tego dnia największe ośrodki tenisowe organizują mecze pokazowe gwiazd, a szkoły tenisowe przeprowadzą specjalne tenisowe animacje, w ramach których wszyscy chętni za darmo mogą poznać podstawy gry w tenisa, a także nauczyć się pierwszych kroków na korcie. Więcej o Światowym Dniu Tenisa na wikipedia

  Opublikował: J. Jurczyk  Studniówka 2017
  2017-02-12 12:43
  Czytano: 1513 razy.
  „Dzisiaj w głowie czarne chmury,
  Lecz zdążymy do matury!!!
  Niech dzięcioły w lesie kują
  Maturzyści dziś balują”

  - tymi słowami maturzyści naszej szkoły rozpoczęli Bal Studniówkowy, który odbył się 11 lutego w Pałacu w Konarach.
  O godzinie 19:00 Dyrektor Szkoły p. Sylwester Pałka uroczyście przywitał przybyłych gości, Grono Pedagogiczne, rodziców i uczniów wraz z osobami towarzyszącymi, a także przedstawicieli lokalnej prasy. Nastąpiło oficjalne otwarcie balu po którym zabrzmiały dźwięki Poloneza i młodzież przygotowana pod bacznym okiem p. Jolanty Gluzickiej dostojnym krokiem rozpoczęła korowód taneczny.


  Wyjazd do Niestachowa
  2017-01-28 13:02
  Czytano: 1442 razy.
  W piątek 27 stycznia uczniowie ZST-I wzięli udział w wycieczce do Niestachowa koło Kielc. Celem wyjazdu była nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Pogoda i warunki na stoku były bardzo dobre. Wszyscy wspaniale się bawili korzystając z uroków zimy. Osoby które pierwszy raz miały kontakt z tym sportem poznały podstawy narciarstwa i samodzielnie mogły zjechać z najwyższego wzniesienia ośrodka narciarskiego. Część uczniów wykazała się dużymi uzdolnieniami i odkryła nowe hobby które może przerodzić się w pasję na całe życie. Już w drodze powrotnej planowali następny wyjazd. Właśnie rozpoczynają się ferie i jest dużo wolnego czasu który można aktywnie spędzić uprawiając sporty zimowe.

  M. Kryczka


  Goście z Politechniki Krakowskiej
  2017-01-19 14:12
  Czytano: 1746 razy.
  W dniu 19.01.2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z p. dr inż. Kazimierzem Wojtasem z Katedry Ogrzewnictwa, Wentylacji, Klimatyzacji i Chłodnictwa na Politechnice Krakowskiej.
  W czasie spotkania uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną uczelni na Wydziale Inżynierii Środowiska oraz otrzymali ciekawe informacje z dziedziny:
  ¨ Chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła,
  ¨ Systemów wentylacji i klimatyzacji w ekologicznym i inteligentnym budynku,
  ¨ Energooszczędnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  Natomiast, obecni studenci zdradzili naszym uczniom najciekawsze tajniki z życia studenckiego na Politechnice.

  Odliczanie do studniówki
  2017-01-19 12:42
  Czytano: 1861 razy.
  W dniu 19.01.2017 r. uczniowie klas maturalnych przejęci zbliżającym się Balem Studniówkowym, mimo zimowej i mroźnej aury za oknem zorganizowali przed szkołą próbę poloneza.
  Zapowiada się, że również i w tym roku „chodzony” przy dźwiękach muzyki z "Pana Tadeusza" będzie pięknym rozpoczęciem Balu Studniówkowego, który już tuż tuż. Nie dziwi nikogo ten fakt, gdyż tak jak co roku nad przygotowaniem młodzieży czuwało baczne oko p. Jolanty Gluzickiej.

  XVIII Turniej Noworoczny w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego
  2017-01-18 17:33
  Czytano: 1742 razy.
  W środę 18 stycznia 2017 w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie odbył się XVIII Turniej Noworoczny w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego. Wzięły w nim udział dziewczęce reprezentacje następujących szkół: ZSZ Pińczów, LO Pińczów, ZST-I Busko. Nasza szkoła zajęła III miejsce a w skład zespołu weszły następujące zawodniczki:

  Graliśmy w 25 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  2017-01-16 13:18
  Czytano: 1790 razy.
  15 stycznia 2017r. zagrała w naszym kraju WOŚP a wraz z nią nasza szkoła, która już po raz ósmy uczestniczy w tej akcji.
  Młodzież klas gastronomicznych przygotowała jak zwykle kolorowe serduszka z ciasta kruchego zdobione pisakami cukrowymi.

  Życzenia Świąteczne
  2016-12-23 18:04
  Miłych, spokojnych
  Świąt Bożego Narodzenia
  oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności
  w Nowym Roku 2017
  Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom
  oraz Przyjaciołom Naszej Szkoły

  życzy
  Dyrekcja ZST-I


  Wigilia w Internacie ZST-I
  2016-12-21 17:43
  Czytano: 3317 razy.
  W dniu 20 grudnia 2016 roku odbyła się Kolacja Wigilijna w Internacie. Wieczór rozpoczęliśmy od krótkiego występu młodzieży, który wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę. Następnie życzenia złożył pan dyrektor Sylwester Pałka, tuż po nich nastąpiło tradycyjne przełamanie się opłatkiem i kolacja.
  Wigilia przebiegała w ciepłej, życzliwej atmosferze, integrując społeczność internacką.

  U. Szczepanowska


  Spotkanie autorskie
  2016-12-21 12:34
  Czytano: 4551 razy.
  20 grudnia 2016 r. w piękny przedświąteczny poranek, młodzież naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Busku –Zdroju. Zaproszonym gościem był Pan Marcin Urban – polski poeta, satyryk i felietonista, który w ciekawy sposób zapoznał zebranych ze swoją twórczością.
  Poezja Marcina Urbana jest konkretna i błyskotliwa, a sam autor nie stroni od humoru. Swoje refleksje na temat życia i ludzi przelewa na papier w postaci wierszy i fraszek, w których stara się mówić o otaczającej nas rzeczywistości w sposób ułatwiający czytelnikom dostrzeganie w życiu ziarenek szczęścia i drobinek radości.

   Wyswietlono: 0 do 10 wiadomosci z  734     wiecej >>
  Do góry ...