Dziś jest: niedziela 9 sierpnia 2020 r. Jest to 222 dzień roku. Wschód: 05:09 Zachód: 20:13, Dzień liczy: 15 godz. i 4 min.

Wchodzisz z IP:
75.101.173.236
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Szkolenie NGK SPARK PLUG EUROPE GMBH SP.Z O.O.
  2019-10-07 14:25
  7 października 2019 roku uczniowie klasy I P i IV B na kierunku technik pojazdów samochodowych oraz II Z na kierunku mechanik pojazdów samochodowych wzięli udział w szkoleniu technicznym. Tematem szkolenia, które poprowadził Pan Grzegorz Bąk – regionalny reprezentant NGK SPARK PLUG EUROPE GMBH SP. Z O.O., były świece zapłonowe, czujniki temperatury spalin, sondy lambda oraz ogólne wiadomości o rozwoju technicznym w dziedzinie świec zapłonowych.
  Na wstępie szkolenia uczniowie zostali zapoznani z historią firmy NGK, która powstała w 1936 roku i zajmowała się produkcją izolatorów na słupy elektryczne. Dzisiaj firma NGK jest największym na świecie producentem świec zapłonowych i sond lambda, a także wiodącym producentem wyposażenia oryginalnego do nowych samochodów seryjnych.
  Następnie Pan Grzegorz Bąk dokładnie omówił budowę świec zapłonowych uwzględniając świece z materiałami szlachetnymi oraz V-line. Nowością są świece zapłonowe z czujnikiem spalania stukowego montowane w samochodach sportowych oraz klasie wyższej (segment E). Dokładnie zostały też omówione zasady doboru świec racingowych oraz świec LPG Laser Line dedykowanymi do pojazdów z silnikami benzynowymi wyposażonymi w instalację LPG.
  W drugiej części szkolenia została omówiona budowa i zasada działania sondy cyrkonowej, tytanowej i szerokopasmowej. Prowadzący szkolenie zwrócił uwagę na zasadę diagnozowania i wymianę sondy szerokopasmowej. Następnie zostały omówiony czujniki temperatury gazów spalinowych typu NTC i PTC. W czujnikach tych marki NTK zastosowano elementy o wysokiej odporności temperaturowej, mogące pracować w temperaturach od -40°C do +900°C.
  Podczas szkolenia Pan Grzegorz Bąk rozdawał upominki z logo firmy NGK dla najbardziej aktywnych uczniów na szkoleniu, a dla chętnych został ogłoszony konkurs on-line. Pierwszych 10-u uczniów otrzyma dodatkowe nagrody (koszulki i czapki).
  Każdy uczestnik szkolenia otrzymał certyfikat od firmy NGK za udziału w szkoleniu technicznym.
  Szkolenie zostało zorganizowane przez nauczyciela przedmiotów zawodowych Pana Grzegorza Wach, w ramach którego uczniowie utrwalają i pogłębiają swoją wiedzę zawodową.

  G. Wach


  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć

  Opublikował: J. Jurczyk

  ...powrót
  Do góry ...